Meist

Tere tulemast

Tallinn Lash Studio

Tallinn Lash Studio viib sinu ripsmed uutesse kõrgustesse.  Rõhuta oma loomulikku ilu ja kauneid näojooni ripsmepikendustega. Pikad ja tihedad ripsmed avavad silma, muutes silmad suuremaks ja ilmekamaks.  Ripsmepikendused muudavad su igapäeva meigirutiini ripsmedušši vabaks, mis annab vabaduse nautida igapäeva toimetusi meigivabalt. Tallinn Lash Studio väike meeskond teeb kõik selleks, et kliendid saaksid meeldiva teeninduse ja lahkuksid kaunite ripsmetega. Oleme ripsmepikendusi paigaldanud juba ligi 10 aastat nii Eestis kui Austraalias.

Oleme
Avatud

E - N
10:00 - 19:00

R
10:00 - 16:00

L
Kokkuleppel

P
Suletud

Teistel aegadel oleme avatud kokkuleppel! Enne aja broneerimist tutvu salongi reeglitega.

Teenused
After
Before

Tallinn Lash Studio

Meie teenused
ja hinnad

Pikad ja tihedad ripsmed avavad silma, muutes silmad suuremaks ja ilmekamaks. Ripsmepikendused muudavad su igapäeva meigirutiini ripsmedussi vabaks, mis annab vabaduse nautida igapäeva toimetusi meigivabalt. Tallinn Lash Studio väike meeskond teeb kõik selleks, et kliendid saaksid meeldiva teeninduse ja lahkuksid kaunite ripsmetega. Tule tutvu meie teenuste ja hindadega!

Tööde garantii

Anname oma tööle garantii! Kui sa ei ole tulemusega 100% rahul või kui peaks juhtuma, et ripsmed ei püsi, siis teostame oma töödele parandusi 3 tööpäeva jooksul.

Klassikalised ripsmed

Loe rohkem

Volüümiripsmed

Loe rohkem

Megavolüümripsmed

Loe rohkem

Ripsmete lamineerimine Inlei filleriga

Loe rohkem

Keemiline värvimine

Loe rohkem

Päeva- ja õhtumeik

Loe rohkem
Broneeri aeg

Broneeri aeg

Tallinn

Kadaka tee 145A-5
Mustamäe, 12615
tallinnlashstudio@gmail.com
+372 591 86600

Asume punase maja metsapoolses küljes esimesel korrusel. TASUTA PARKIMINE! Parkimine maja ees nr 21A kohal klientidele (maja trepikoha ees selveri poolne parkimiskoht), parkida saab ka sinise maja külje peale.

Enne aja broneerimist palun tutvu salongi reeglitega.

Broneeri Aeg

Lause lause lause

Available Appointments on June 3, 2024

  10:00 am – 12:00 pm1 space available
  12:00 pm – 2:00 pm1 space available