Hinnakiri

Tallinn Lash
Studio

Tallinn
Lash Studio

Ripsmepikendused muudavad su igapäeva meigirutiini ripsmetušši vabaks, mis annab vabaduse nautida igapäeva toimetusi meigivabalt. Tallinn Lash Studio väike meeskond teeb kõik selleks, et kliendid saaksid meeldiva teeninduse ja lahkuksid kaunite ripsmetega. Oleme ripsmepikendusi paigaldanud juba ligi 10 aastat, tule ja lase ennast hellitada meie professionaalsete käte all.

Teenused

Klassikalised pikendused

Klassikalised pikendused paigaldatakse üks ühele meetodil ehk liimitakse ühele oma naturaalsele ripsmele. Tulemus on loomulik, silmad tunduvad tumedamad ja silmapaistvamad. Klassikaliste ripsmete puhul saame valida ripsmepikkust vastavalt teie soovile ja teie enda ripsmepikkust arvestades, samuti saame valida erinevaid kaarduvusi ning paksusi, mis sobivad just individuaalselt teie silmadele ning ripsmetele.

Volüümiripsmed

Volüümiripsmed koosnevad käsitsi valmistatud 3-8D ripsmetutikutest, tulemus on tihedam ja ühtlasem. Ripsmed on pehmed ja kohevad, kergesti kammitavad ja püsivad üldiselt paremini kui klassikalised ripsmepikendused just tänu teistsugusele paigaldusmeetodile. Kõik volüümitutikud valmistame käsitsi, me ei kasuta juba eelnevalt valmis tehtud tutikuid, sest nad ei näe nii loomulikud välja ega ka püsi sama hästi kui isetehtud lehvik. Volüümiripse ise on ülipeenike ja pehme, ühes lehvikus on 3-8 imepeenikest karva ja see liimitakse täpselt ühele oma karvale.

Ripsmete lamineerimine

Ripsmete lamineerimine koos INLei filleriga. Protseduuri käigus tõstetakse ripsmeid ripsmejuurest andes ripsmetele ilusa kaarduvuse. Kasutame suurepäraseid ja ravivaidtooteid Itaalia firmalt INLei, mis ei kuivata ega kahjusta oma ripsmekarva. Tooted on valmistatud ja testitud Milaanos ning vastavad kõikidele eurostandarditele. Protseduur ise kestab umbes tund aega ning soovitame kordusprotseduuriteha uuesti 1-1,5 kuu tagant. Protseduuri lõpus värvitakse ka ripsmed keemiliselt ning kantakse peale INLei filler, mis tungib ripsmekarva sisse muutes ripsmed tihedamaks kuni 24%. Pärast protseduuri palume mitte ripsmeid ja silmi märjaks teha 24-48 tundi! Palume vältida sauna, mitte peale panna ripsmedušši ning mitte magada nägu padjas.

Repechage näohooldused

UUDIS! Näohooldused tunnustatud ja auhindu võitnud Repechage toodetega. Populaarne aknehooldus Hydra Medic (60€), mis on mõeldud probleemsele näonahale. Valikus erinevad näohooldused alates 50€ ja saadaval tooted koduseks hoolduseks.

Pediküür 32€ Spa pediküür 38€

Pediküür sisaldab jalavanni, jalgade viilimist, geellakkimist, kreemitamist. Spa pediküür sisaldab lisaks koorimist, mis teeb jalad eriti pehmeks ja siidiseks.

Püsimeik

Pakume salongis ka püsimeiki. Tehnik Gerly pakub püsimeiki nii kulmudele, huultele kui teeb ka lainerjoont. Tehnik Angeelika on püsimeigis spetsialiseerunud vaid puudertehnikas kulmudele. Õigesti teostatav püsimeik püsib umbes 1-2 aastat ja jääb loomulik tuues esile kliendi enda kaunid näojooned. Kulmude püsimeik sobib ideaalselt neile, kellel aktiivne elustiil ning kes ei taha igapäevaselt oma kulme värvida ega joonistada. Samuti on see imeline protseduur neile, kellel kulmudes augud või kellele looduse poolt on vähem kulmukarvu antud. Imeline on ärgata iga hommik kaunite kulmudega!

Hinnakiri
Broneeri aeg

Broneeri aeg

E-N
10:00-19:00

R
10:00-16:00

L
Kokkuleppel

P
Suletud

Enne aja broneerimist palun tutvu salongi reeglitega.

Broneeri Aeg

Lause lause lause

Available Appointments on January 31, 2022

  10:00 am – 12:00 pm1 space available
  12:00 pm – 2:00 pm1 space available