Pricelist

Tallinn Lash
Studio

Tallinn
Lash Studio

Ripsmepikendused muudavad su igapäeva meigirutiini ripsmetušši vabaks, mis annab vabaduse nautida igapäeva toimetusi meigivabalt. Tallinn Lash Studio väike meeskond teeb kõik selleks, et kliendid saaksid meeldiva teeninduse ja lahkuksid kaunite ripsmetega. Oleme ripsmepikendusi paigaldanud juba ligi 10 aastat, tule ja lase ennast hellitada meie professionaalsete käte all.

Teenused

Klassikalised pikendused

Klassikalised pikendused paigaldatakse üks ühele meetodil ehk üks pikendus läheb ühele oma naturaalsele ripsmele. Tulemus on loomulik, silmad tunduvad tumedamad ja silmapaistvamad. Klassikaliste ripsmete puhul saame valida ripsmepikkust vastavalt teie soovile ja teie enda naturaalseid ripsmepikkust arvestades, samuti saame valida erinevaid kaarduvusi ning paksusi, mis sobivad just individuaalselt teie silmadele ning ripsmetele.

Volüümiripsmed

Volüümiripsmed koosnevad käsitsi valmistatud 3-8D ripsmetutikutest, tulemus on tihedam ja ühtlasem. Ripsmedon pehmed ja kohevad, kergesti kammitavad ja püsivad üldiselt paremini kui klassikalisedripsmepikendusedjust tänu teistsugusele paigaldusmeetodile. Kõik volüümitutikud valmistame käsitsi, me ei kasuta juba eelnevalt valmis tehtud tutikuid, sest nad ei näe nii loomulikud välja ega ka püsi sama hästi kui isetehtud lehvik. Volüümiripse ise on ülipeenike ja pehme, ühes lehvikus on 3-8 imepeenikest karva ja see liimitakse täpselt ühele oma karvale.

Ripsmete lamineerimine

Ripsmete lamineerimine koos INLei filleriga. Protseduuri käigus tõstetakse ripsmeid ripsmejuurest andes ripsmetele ilusa kaarduvuse. Kasutame suurepäraseid ja ravivaidtooteid Itaalia firmalt INLei, mis ei kuivata ega kahjusta oma ripsmekarva. Tooted on valmistatud ja testitud Milaanos ning vastavad kõikidele eurostandarditele. Protseduur ise kestab umbes tund aega ning soovitame kordusprotseduuriteha uuesti 1-1,5 kuu tagant. Protseduuri lõpus värvitakse ka ripsmed keemiliselt ning kantakse peale INLei filler, mis tungib ripsmekarva sisse muutes ripsmed tihedamaks kuni 24%. Pärast protseduuri palume mitte ripsmeid ja silmi märjaks teha 24-48 tundi! Palume vältida sauna, mitte peale panna ripsmedušši ning mitte magada nägu padjas.

Paigaldus

Mis on paigaldus? Paigalduse käigus määrame ära silmakuju ning arvestades oma naturaalse ripsme pikkust, valime sobivad pikkused, kaarduvused ja paksused. Paigaldus kestab umbes 1,5-2,5 tundi, olenevalt ripsmetehniku kogemusest ja kiirusest. Palju sõltub ka kliendi silmadest ja ripsmetest, mida raskemad on kliendi ripsmed, seda rohkem kulub ka aega. Paigaldame ripsmepikendusi 80-90% naturaalsetele ripsmetele, jättes täitmata ainult peenikesed udukarvad, mis ei kanna pikendusi ära.

Hooldus

Mis on hooldus? Hoolduses soovitame käia umbes 2-3 nädala tagant, kindlasti mitte rohkem kui 4 nädala tagant. Sinu enda ripsmed kasvavad ja vahetuvad, seega on loomulik, et ripsmepikendused kasvavad ja langevad välja koos oma karvaga. Just selle pärast ongi vaja tulla hooldusesse õigeaegselt, et täita ära uued karvad ning eemaldada väljakasv. Hoolduse jaoks peaks sul silmadel olema alles vähemalt 40% ripsmepikendustest.

Eemaldus

Ripsmete eemaldus. Spetsiaalse geelija vahendiga eemaldatakse ripsmepikendused, kliendile ei ole protseduur ebamugav, vaid klient ei tunnegi kui ripsmeid eemaldatakse. Peale eemaldust on võimalik ripsmed keemiliselt värvida, et saavutada naturaalne tumedam ilme.

Hinnakiri

Vanemtehnik

Klassikaliste ripsmete paigaldus
39€

Ajakulu 1,5h

Klassikaliste ripsmete hooldus
30€

Ajakulu 1h

Volüümiripsmed
49€

2-2,5h

Volüümiripsmete hooldus
35€

1-1,5h

Megavolüümide paigaldus
55€

2,5-3h

Megavolüümide hooldus
40€

1,5-2h

Ripsmete keemiline värvimine
8€

15-30min

Ripsmete lamineerimine koos Inlei filleriga
35€

1h

Päevameik
20€

45min-1h

Õhtumeik
25€

1h

Hinnakiri

Nooremtehnik

Klassikaliste ripsmete paigaldus
25€

Ajakulu 2-2,5h

Klassikaliste ripsmete hooldus
20€

1,5-2h

Volüümripsmete paigaldus
35€

2,5-3h

Volüümripsmete hooldus
25€

2-2,5h

Lashlift koos 3D filleriga
30€

1h

Ripsmepikenduste eemaldamine
8€

15-30min

Ripsmete keemiline värvimine
8€

15-30min

Broneeri aeg

Broneeri aeg

E-N
10:00-19:00

R
10:00-16:00

L
Kokkuleppel

P
Suletud

Enne aja broneerimist palun tutvu salongi reeglitega.

Broneeri Aeg

Lause lause lause

Available Appointments on April 22, 2024

  10:00 am – 12:00 pm1 space available
  12:00 pm – 2:00 pm1 space available