SALONGI EESKIRJAD

Palume teil enne broneeringu tegemist tutvuda meie salongi eeskirjadega. Need on loodud meie klientide ning tehnikute heaolu eesmärgil.

 

HINNAD

Kõik meie hinnad on välja toodud EURides ja on lõplikud kliendile, sisaldades juba makse. Hetkel on võimalik tasuda sularahas! Meie hinnad on välja toodud hinnakirjas, mille leiate meie kodulehelt kui ka sotsiaalmeediast. Salong jätab endale õiguse hinnamuudatusteks.

 

ENNE BRONEERIMIST

Palun veendu enne broneerimist, et broneeritud aeg on sulle sobilik. Palume broneeritud aega muuta või tühistada andes meile sellest teada vähemalt 24 tundi. Tühistades aja väiksema etteteatmaisajaga või mitteilmumise puhul on meil õigus esitada arve 50%le teenuse hinnast!

 

SALONGI ASUKOHT

Kadaka tee 133, K3 ärimaja, vasakpoolselt küljel, loomapoe kõrval.

PARKIMINE

Parkimine tasuta maja või salongi ukse ees!

 

ÜHISTRANSPORT

Meieni jõuad lihtsalt ka ühistranspordiga, bussiliinid number 9,10,16,33,12,13, 26,27,28,61,45,37. Kadaka selveri või Autobussikoondise peatus.

 

SALONGI SAABUMINE

Palume salongi jõuda õigeaegselt vastavalt broneeritud ajale. Palume mitte hilineda rohkem kui 10-15 minutit. Kahjuks on meil õigus aeg tühistada, kuna ei pruugi jõuda teenust osutata antud ajavahemikus.

 

SAMAL PÄEVAL

Samal päeval palume teil mitte kasutada õlibaasil tooteid silmaümbruses, tarbida kohvi ning suures koguses vett.  Palume tulla salongi puhaste silmadega ja ripsmetega, see tagab teile maksimaalse ripsmete püsivuse. Palume mitte kasutada ripsmedušši samal päeval ja veenduge, et olete eelmisel päeval kõik ripsmedušši maha saanud. Kui olete eelnevalt ripsmeid keemiliselt või mehhaaniliselt koolutanud, siis ei pruugi ripsmepikendused püsida või väga kaardus ripsmete puhul ei ole kahjuks protseduuri teostamine võimalik.

 

PEALE PROTSEDUURI

Peale protseduuri palume vältida vett silmadele vähemalt 24 tundi, palume välitida sauna, trenni ja solaariumit ning mitte kasutada õlibaasil tooteid silma ümbruses. Õigeks ripsmehoolduseks soovitame regulaarselt kasutada spetsiaalset ripsmevahtu, mis puhastab silmaümbruse ja hoidab ripsmed puhtad meigist, rasust, mustusest ja ripsmelestadest.

 

VÄIKELAPSED SALONGIS

Palume väikelapsi salongi mitte kaasa võtta, seda eelkõige laste turvalisuse ja teiste klientide rahulolu arvestades. Palume teil oma pisikestele leida selleks ajaks hoidja. Salong ei vastuta väikelastega juhtunud õnnetuste eest.

Broneeri Aeg

Lause lause lause

Available Appointments on April 22, 2024

  10:00 am – 12:00 pm1 space available
  12:00 pm – 2:00 pm1 space available